Menu

Organisation

Styrelse och förtroenderoller

Ordförande

Ordförande

Patrik Johansson
AllOffice - Kontorsmaterial och kontorsutrustning
patrik.johansson@ocay.se
010-434 3560 (butiken)
010-434 3037 (direkt)
Vice ordförande

Vice ordförande

Eva Röste
Kloka Event AB
eva@klokaevent.se
070-770 24 00 
Kassör och sekreterare:

Kassör och sekreterare:

Marie Bollö
Windak
marie.bollo@windak.se
08-58038930
Ledamot

Ledamot

Marie Deijfen
Curves Järfälla
marie.deijfen@curves-sverige.se
Ledamot

Ledamot

Pär Sandevik
SmartSand
ps@smartsand.se
0760-19 97 50
Ledamot

Ledamot

Christina Erenvidh
CEE Auto Learn
ceh49@hotmail.com
0704-401701
Ledamot

Ledamot

Karina Sannefjordh
Med enkla ord AB
karina@medenklaord.com
070-7890551
Suppleanter

Suppleanter

Marie Colding
Colding Konsult AB
Marie_colding@hotmail.com
0721-79 65 79

Carina Blomgren-Röste
Kloka Event AB
carina@klokaevent.se

Valberedning

Valberedning

Vakant

 

 Veddesta Företagarförening - Växtplats Järfälla  |   veddesta@foretagarforening.se